Nezařazené

Katarína vďaka tejto diéte schudla už za 3 mesiace na svoju vysnívanú váhu

Celý život bojujem s nadváhou. Stále keď sa mi podarilo schudnúť zopár kíl, za chvíľu som ich mala späť. Na internete som našla stránku ketónová diéta, ktorá mala pozitívne ohlasy a pomáha pri zdravšom stravovaní. Dlhodobo som si porovnávala rôzne značky medzi sebou, pretože na trhu je ich obrovské množstvo. KetoMix ma však zaujal prehľadnými stránkami a príjemnou komunikáciou s poradkyňami.

Výzva na 3 mesiace

Stanovila som si veľký cieľ, preto som si zvolila veľký balíček na 4 týždne a hneď trikrát som sa pustila do diéty. Naučila som sa jesť pravidelne, hlavne raňajkovať, čo som skôr nevedela a teraz si bez raňajok nedokážem predstaviť svoj deň. Prešla ma chuť na sladké a zlepšila som svoj pitný režim.

Prvý týždeň

ola som prekvapená, ako rýchlo sa moje telo dostalo do ketózy. Tretí deň som začal chudnúť a keď som sa po týždni postavila na váhu, neverila som svojim vlastným očiam! To mi dodalo obrovskú motiváciu ísť ďalej. Celý týždeň som pravidelne dodržiavala päťkrát denne KetoMix jedálniček. Vyberala som si z koktejlov, ktoré som si dochucovala príchuťami. Najviac mi chutil jahodový 🍓. Na obed som si  dávala omelety a keď som bola niekde na cestách, vzala som si proteínovú tyčinku. Tiež som si počas dňa dopriala zeleninu a oriešky. Hlad som vôbec nemala.

Tri mesiace utiekli ako voda

Každým dňom som sa cítila lepšie, čo mi potvrdzovali aj čísla na mojej váhe.  Dnes už pokračujem normálnou stravou a váhu si stále udržujem. Dosť som sa informovala z KetoMix manuálu, kde je plno receptov a jedálniček po ukončení diéty. Naučila som sa premýšľať nad tým, čo jem. Okolie ma chváli a sama sa cítim oveľa lepšie.

KETÓNOVÁ DIÉTA: ŠTARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

KETÓNOVÁ DIÉTA: VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝŽDNE >>>
(kliknite TU pre zľavu 19 EUR)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *