Nezařazené

„Všetko je v hlave!“ hovorí Monika.

Volám sa Monika a mám 28 rokov. Po pôrode môjho druhého dieťaťa, syna Alexa, som začala mať problémy s váhou. Po prvom pôrode mojej dcérky som vďaka dojčeniu krásne schudla, ale po druhom pôrode na mňa malo dojčenie opačný efekt. V tej dobe som to neriešila, bola som tak akurát a spokojná. Všetko sa vyhrotilo, keď mal syn 1,5 roka. Detská lekárka ma ubezpečovala, že má len brušnú virózu, že to nie je nič vážne. Z brušnej virózy bola nakoniec cukrovka 1. typu a syn skončil na ARO, kde bojoval o život. V nemocnici sme strávili celý mesiac, než ho dali dokopy a než som sa naučila, ako sa o neho starať a pichať mu inzulín.

Všetok ten stres som po večeroch zajedala.

Doma som všetok ten stres a vnútornú bolesť začala utápať v jedle. Ukludňovalo ma to. Po roku som zistila, že som znova tehotná a kilá len pribúdali. Druhého syna som dojčila a vstávala k nemu v noci s pocitom hladu. Tak ako to býva, aj u nás som na deti sama, zatiaľ čo je manžel celý deň v práci. Tak všetok ten stres nahromadený za celý deň som zajedala po večeroch.

Na Facebooku bola skupina ľudí, ktorí držali KetoMix a mali krásne výsledky!

Týmto spôsobom sa to so mnou vlieklo až do apríla 2019. Na Veľkú noc sme išli na narodeninovú oslavu k mojej švagrinej. Išla som do jej izby nadojčiť synčeka a všimla som si váhy. Tak som si povedala, že sa na ňu postavím, nech viem, koľko vlastne vážim. A displej ukázal 108 kg! V ten moment sa mi zrútil svet! Hanbila som sa, vyčítala som si, ako ďaleko som zašla. Hneď po príchode domov som zapla internet a hľadala diétu, ktorá by bola pre mňa vhodná. Vyskočila na mňa KetoMix stránka s ich produktmi. A ja som sa zasmiala, že sú to zas len ďalší, ktorí chcú zarobiť na ľudskom nešťastí. Všimla som si však, že na Facebooku bola skupina ľudí, ktorí KetoMix diétu držali alebo s touto diétou prišli do kontaktu. Mali krásne výsledky! A ako veľké plus mi pripadalo aj to, že by som sa nemusela trápiť s tým, čo kedy môžem jesť a tiež čo variť. To ma vždy od diét odrádzalo, pretože pri troch deťoch nemám čas ani premýšľať o varení pre seba, nieto ho ešte vykonávať.

KetoMix mi poskytol jedlo na celý deň, recepty, cenné rady a konzultácie, navyše príprava jedla zaberie naozaj len 5 – 10 min.

Monika kúzli s KetoMix jedlami

10. mája som oslavovala 28 rokov, tak som každého z rodiny poprosila, aby mi prispel a objednala som si KetoMix ketónovú diétu na 4 týždne. 15. mája 2019 som začala. Neriešila som, že by mi mohlo byť zle alebo budem hladná. Chcem zmeniť seba a svoj život, budem dodržiavať pravidlá a nedovolím mozgu, aby ma opäť sklamal. Bola som motivovaná! Všetko je v hlave! Pri každom súste som si hovorila, že určite schudnem. Bolo mi jedno, že sa mi ľudia v mojom okolí smiali a ponižovali ma. Dokonca ma to nakoplo ešte viac, aby som sa nevzdala a ukázala im, čo dokážem!

Dnes je 5. augusta a ja mám, za necelých 13 týždňov KetoMix diéty, o 20 kíl menej, o 19 cm menej v páse a 23 na bokoch. Cítim sa úžasne a som šťastná! Dokonca som začala aj behať. Z veľkosti 48-50 som šla na 40-44 (záleží na strihu a materiáli). A čo môžem poradiť? Ak ste naozaj odhodlaní držať diétu a máte silnú vôľu, choďte do toho a dokážete schudnúť!

Monika pred diétou a po 13 týždňoch diéty

Jeme, aby sme žili, nežijeme, aby sme jedli. Toto som pochopila vďaka KetoMixu.🙏Ďakujem!
Vaša Monika

Monika po diéte musela kompletne vymeniť šatník. Vľavo demonštruje pôvodnú veľkosť svojho oblečenia.

KETÓNOVÁ DIÉTA: ŠTARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

KETÓNOVÁ DIÉTA: VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝŽDNE >>>
(kliknite TU pre zľavu 19 EUR)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *