Nezařazené

Naspäť k športu a zdravému sebavedomiu

Vďaka nadmernému pracovnému vyťaženiu, nevhodnej strave a nedostatku pohybu som výrazne pribral. Stačilo pár mesiacov tejto zlej životosprávy a nadbytočné kilá ma limitovali pri mojom obľúbenom športe – futbale. Pri hre som bol spomalený, neohrabaný a každá väčšia záťaž sa odrazila na mojom zdravotnom stave – boleli ma kĺby a väzy. V mojich 28 rokoch a pri váhe 107 som rýchlo stratil sebavedomie ako v práve spomínanom športe, tak aj v osobnom živote.

Schudol som 11 kg za mesiac.

Rozhodol som sa s tým niečo urobiť. Surfoval som na internete a porovnával dostupné možnosti. KetoMix z mojej analýzy vyšiel najlepšie. Zakúpil som si teda ketónovú diétu na 4 týždne. Najviac mi chutila zeleninová polievka. Priebeh diéty bol bez problémov, až na občasnú malátnosť či slabosť, ale káva alebo energetický nápoj bez cukru mi pomáhali. Prvú fázu diéty som držal mesiac a schudol som 11 kíl. 

Kamil pred diétou a po diéte

Vďaka KetoMixu sa cítim ako poliaty živou vodou!

Naučil som sa správne stravovať a načúvať svojmu telu. Všetko sa obracia k lepšiemu a ja som rozhodnutý v tejto ceste pokračovať! Počas druhej fázy som vďaka športu viditeľne nabral svalstvo na úkor tuku, ale váha sa zatiaľ nemení. Mám teda 96 kg a mojim cieľom je, dostať sa pod 90 kg. Neviem, či sa mi to podarí, ale som si istý, že nebudem priberať, pretože už sa nikdy nevrátim k zlým stravovacím návykom, ktoré ma dostali na váhu 107 kg.

KETÓNOVÁ DIÉTA: ŠTARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

KETÓNOVÁ DIÉTA: VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝŽDNE >>>
(kliknite TU pre zľavu 19 EUR)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *