Nezařazené

Chcem byť znovu štíhla aj po 3 deťoch

Pred 13 rokmi som prvýkrát otehotnela. Denne som vypila liter mlieka pred spaním. Bez tohoto rituálu by som počas tehotenstva nezaspala. Začala som rýchlo priberať na váhe a po pôrode môjho synčeka mi zostalo 20 kg nadváhy. Výlety a dlhé prechádzky v prírode nepomáhali, kilá sa stále držali.

Kamarátka mi odporučila KetoMix.

Zvažovala som teda svoje možnosti a uvažovala nad absolvovaním nejakej diétnej kúry. Kamarátka Lenka mi odporučila KetoMix. Vysvetlila mi, čo je ketónová diéta, všetko čo KetoMix ponúka a pravidlá diéty. Mala s KetoMixom len dobré skúsenosti a stále diétu chválila, tak som sa rozhodla zakúpiť balíček ketónovej diéty na 4 týždne.

A skutočne, všetko išlo hladko. KetoMix jedlo som mala rýchlo pripravené, žiadne zložité recepty a do obchodu s potravinami som chodila takmer len pre zeleninu. Naviac koktejl a proteínové tyčinky sa dajú vziať kamkoľvek so sebou. Koktejly sú super. Keď som balíček na 4 týždne spotrebovala, z mojich 85 kg bolo naraz 75 kg.

Z mojich 85 kg bolo naraz 75 kg.

Žaneta pred a po diéte

Prestali ma bolieť kolená aj bedrové kĺby, nakúpila som si menšie oblečenie a s radosťou počúvala pochváli od môjho okolia. Dnes je to mesiac, čo som už po diéte a držím si stále rovnakú váhu. Diétu chcem ešte opakovať a dosiahnuť svoju pôvodnú váhu, aby som mala 65 kg aj po 3 deťoch. Verím, že s KetoMix diétou sa mi to podarí, tak mi držte palce!

Žaneta pred a po diéte

ŠTARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝŽDNE >>>


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *