Nezařazené

Nakoniec budete spokojní sami so sebou

Monika pred diétou

Som Monika, mám 45 rokov, meriam 155 cm a posielam vám svoj príbeh o chudnutí s KetoMixom. Skôr ako som začala s diétou, vážila som 76,5 kg. Stále som bola unavená a trpela som bolesťami nôh. Nie je sa čomu čudovať, ťahala som so sebou pekných pár kíl naviac.
Bola som rozhodnutá s tým niečo urobiť. Musím povedať, že ohľadom diét som bola dosť skeptická. Ale po prečítaní niekoľkých recenzií na stránke KetoMix som sa rozhodla do toho pustiť.
Kúpila som si balíček ketónovej diéty, kde boli rôzne jedlá a koktejl.
Nielen, že som bola prekvapená, že je KetoMix jedlo skutočne veľmi dobré, ale hlavne kilá išli dole veľmi rýchlo. Nestačila som sa čudovať. Jedlá sa dajú rôzne upravovať a skutočne človeka nasýtia. Koktejly sú úžasné.
Keď som si s niečím nevedela rady, obrátila som sa na KetoMix poradkyne na „chate“ a všetky moje otázky, aj tie „hlúpe“, boli profesionálne a rýchlo zodpovedané.

Diétu som držala presne tak, ako je to uvedené v brožúrke a skutočne to fungovalo.

Vľavo: Monika pred začiatkom diéty. V strede: Monika po necelých troch týždňoch diéty. Vpravo: Monika už v udržiavacej fáze.

Celkom som si kúpila KetoMix jedlo na 12 týždňov. To som však použila pre obidve fázy diéty a dokonca niečo ostalo aj na udržiavaciu fázu. Nakoniec som kúpila KetoMix aj synovi. Keď videl, ako som schudla a pritom vôbec nehladovala a dokonca si pochutnávala na rôznych KetoMix jedlách, chcel to tiež vyskúšať. KetoMix balíček dostal odo mňa ako darček k Vianociam. Zhodil 8 kg za 28 dní. Syn je s výsledkami veľmi spokojný a ja tiež.

Takže milé ženy a muži, všetkým KetoMix veľmi odporúčam.
Nakoniec budete spokojní sami so sebou!
Dnes som o 12 kg ľahšia. Je mi oveľa lepšie, cítim sa skvelo a mlado.
A ako si udržujem svoju váhu? Dodnes jem občas 1 KetoMix jedlo denne a obmedzujem príjem sacharidov.
Ďakujem KetoMixu, jeho poradkyniam a tým, ktorí vymysleli ketónovú diétu.

Vaša Monika

ŠTARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝŽDNE >>>


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *