Nezařazené

Nikdy nie je pozde začať

Pani Eva začala s KetoMix diétou bez ohľadu na reči ostatných a schudla krásnych 17,5 kg za 10 týždňov. Je rozhodnutá pokračovať a splniť si svoj cieľ, ešte ďalších 20 kg.

Ahoj, som Eva a za pár dní už nebudem môcť šoférovať bez lekárskeho potvrdenia :-), mám totiž 65 rokov. Skôr ako som so sebou začala niečo robiť, prešla som skutočne dlhú cestu. Celý život držím diéty, bola som obézna už ako dieťa. Mám tri deti, po ktorých to chvíľu išlo, stále som vyzerala ako „zdravá ženská.” Po päťdesiatke sa však všetko rapídne zhoršilo. Prestala som sa ovládať a za desať rokov som sa prejedla k neskutočným 105 kilám. Naraz som bola bez práce, sedela som doma a bolo mi jedno, ako vyzerám. Bohužiaľ mám veľmi taktného manžela, ktorý mi ani nič nepovedal.

Ako správni dôchodcovia sme začali jazdiť na bicykloch k rybníku, ale len keď už tam nikto nebol. Stále som si hovorila: „To proste nedáš, v tomto veku nejakú veľkú diétu!“ Kamarátka sa rozhodla chudnúť s KetoMixom. Bol október. Už za krátku dobu boli na nej vidieť výsledky a to ma nakoplo. Okamžite som si objednala koktejly. Vtedy som začala len s nimi. Ďalšie KetoMix jedlo som nakupovala podľa toho, čo mi chutilo. 12. 11. 2019 som teda začala bez ohľadu na reči: „Budú Vianoce.“ „Je zima.“ „ Bude Silvester.” Áno, to všetko prebehlo, a ja som pri tom bola na KetoMixe a vôbec mi to nevadilo.

Eva pred diétou, po 8 týždňoch a po 10 týždňoch diéty KetoMix.

Pod stromček som si darovala mínus 14,5 kíl za 8 týždňov prvej fáze diéty. Dnes, v mojom druhom týždni druhej fáze, som zhodila ďalšie tri.  Ide mi to síce v tej druhej fáze už pomalšie, ale stále ide. Keď sa mi podarí ešte niečo schudnúť, trocha zvoľním a dám si pauzu, ale do Vianoc 2020 mám veľkú túžbu zhodiť ešte 20 kíl. Manžel aj celá rodina ma veľmi podporujú a ja si začínam znova maľovať oči, pretože sú po dlhej dobe, vďaka spľasnutým opuchlinám, vidieť. Možnosť kúpiť si na seba niečo iné ako 4XL, je ten najkrásnejší darček k narodeninám, ktorý som si mohla dať. Verte mi, funguje to a nikdy nie je pozde začať!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *