Nezařazené

Cvičíte, dáváte si do tela, ale bruško stále zostáva? Viliam vám poradí.

Viliam o 12 kg ľahší.

Ahoj, volám sa Viliam a mám 35 rokov. Asi 10 rokov som bojoval s nadváhou a vyskúšal som veľké množstvo diét. K tomu som chodil často do fitka, ale stále som nemohol schudnúť z bruška. Občas sa pozerám na reláciu Prostřeno na TV Prima a na začiatku tejto relácie bola reklama na KetoMix diétu. Všetko som preskúmal na webstránke KetoMix a nakoniec som si objednal balíček ketónovej diéty na 3 týždne. Nemal  som čo stratiť, KetoMix totiž nie sú žiadne tabletky alebo „zázračné“ potraviny, ale jedlo ku ketónovej diéte aj s návodom a online poradňou, preto som neváhal a išiel do toho.

Dodržiaval som jedálniček presne podľa návodu a pripravoval si KetoMix jedlo 5x denne. Už po prvom týždni som mal o 3 kg menej. Mal som radosť. 2. týždeň diéty som sa cítil štíhlejší. Tričko som mal voľné, nohavice voľné, bolo evidentné, že chudnem. Tak som teda pokračoval ďalej.

Bruško išlo dole o 15 cm.

Dokopy som schudol 12 kg. Na začiatku som vážil 86 kíl a teraz vážim 74 kíl. Bruško išlo dole o 15 cm, čo je úžasné. KetoMix som už odporučil šiestim ľuďom a všetci sú celkom spokojní. Aj naďalej si objednávam výrobky od KetoMixu. Hlavne tyčinky, na tých stále fičím. Teraz si váhu držím na 74 kilách a som spokojný. Všetkým odporúčam vyskúšať a uvidíte, že to skutočne funguje.

Viliam pred a po KetoMix diéte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *