Nezařazené

Lucka je po dlhej dobe znova šťastná

Volám sa Lucka, mám 36 rokov a rada by som sa s vami podelila o svoju skúsenosť s diétou KetoMix. Keď som v marci nastúpila do nemocnice a pri nástupe mi sestrička oznámila váhu 90 kg, zahanbila som sa. Už skôr som skúšala rôzne diéty, ale ani pri jednej som dlho nevydržala. V tej dobe som ešte netušila, že ketónová diéta existuje a hlavne, že funguje.

Po návrate z nemocnice za mnou prišla kamarátka a hovorila mi, ako videla svoju známu po dlhej dobe a že ju nespoznala, pretože dosť schudla. Jej známa vraj schudla vďaka ketónovej diéte. O tejto diéte som počula prvýkrát v živote, ale hneď som sa o ňu začala zaujímať. Ako prvý odkaz na internetu som uvidela KetoMix. Po prečítaní skúseností, ktoré zdieľali rôzni ľudia, som nejakú dobu váhala, ale nakoniec som sa rozhodla a objednala si balíček na 1 týždeň.

Za 12 týždňov som zhodila 18 kg.

Vďaka balíčku na 7 dní som si vyskúšala, či diétu vôbec zvládnem a jedlá mi budú chutiť. Musím povedať, že som bola milo prekvapená. Jedlá nielen že boli chutné, ale najviac mi vyhovovala rýchlosť prípravy. Prvé dva dni som sa cítila unavená, trpela som na bolesti hlavy, ale tretí deň nastal obrat. Naraz som mala mnoho energie, zmizla únava, mala som stále dobrú náladu a dokonca som prestala trpieť migrénami, na ktoré som sa liečila už dlhšiu dobu. Prvú fázu som držala 8 týždňov a druhú fázu necelé 4 týždne. Za 12 týždňov som zhodila 18 kg a som po dlhej dobe znova šťastná. Kompletne som vymenila šatník. Najviac ma motivovalo a tešilo, keď si zmeny všímali ľudia okolo mňa.

Lucka pred a po diéte
Lucka si užíva nový šatník

Aj po diéte sa snažím dodržiavať zásady zdravého stravovania, hlavne v pravidelných intervaloch a pri výrobkoch KetoMix som zostala naďalej. Kupujem si koktejly a proteínové tyčinky, nahrádzam s nimi desiaty alebo večere. Čo sa týka jedál, najviac som si pochutnávala na koktejloch, polievkach a kašiach.

Svojim príbehom by som rada motivovala všetkých, ktorí sa boja do tejto diéty ísť, tak ako som sa bála aj ja. Skutočne funguje a tá zmena stojí za to! Teraz vážim 72 kg pri výške 172 cm a som spokojná. Veľmi ďakujem KetoMixu a zostávam s vami.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *