Nezařazené

Vďaka KetoMixu Mirek schudol za 8 týždňov 17 kg. Dôležitá ale bola pevná vôľa, bez nej by to nešlo.

Volám sa Mirek, mám 36 rokov. So svojou váhou som bojoval de facto celý život. Skúšal som rôzne diéty a športové aktivity, ale stále sa mi nedarilo svoju váhu výrazne zmeniť. K tomu sa pridalo moje sedavé zamestnanie… Sladké som nikdy veľmi rád nemal, ale za to slané pochutiny som vždy na tanieri privítal. K dobrému jedlu patrí aj dobré pivo a tak sa ani nedivím, že moja váha vystúpila až na 105 kíl. Keď som zistil, že mám problém vyjsť na druhé poschodie, bez toho aby som sa nezadýchal a k tomu si už neoblečiem ani jednu zo svojich obľúbených košieľ, povedal som si dosť. Od môjho kolegu som sa dozvedel o KetoMixe. Pravda, najskôr som si na internete prečítal príbehy ďalších ľudí a to, ako vôbec KetoMix funguje a priznám sa, nemal som až tak veľkú dôveru. Ale nakoniec som si povedal, prečo nie, skúsiť sa má všetko. Nakoniec ma aj kolega presvedčil, že to bude fungovať. Obetoval som preto peniaze s dôverou a zakúpil si balíček ketónovej diéty na 4 týždne.

Pravidelne som každý týždeň zhodil minimálne 2 kg.

Skôr ako som s diétou začal, všetko som si v manuály starostlivo preštudoval. Po prvom vypití kokteilu som si myslel, že druhý už nedám, ale rýchle som si zvykol, až mi kokteil dokonca zachutil. Každý deň som si poctivo vážil zeleninu a oriešky. Pravdou je, že som prvý týždeň mal celkom hlad, ale povedal som si, že keď som sa už na KetoMix diétu dal, tak to vydržím. Každé ráno som mal na raňajky kokteil, na desiatu omeletu, na obed palacinku, na olovrant kokteil a na večeru polievku. Najviac mi chutili kokteily, hlavne príchuť kokos a vanilka. Čo ma ale najviac inšpirovalo, boli úbytky na váhe. Po prvom týždni som schudol až 4,5 kg. Ďalšie týždne to išlo už pomalšie, stále ale veľmi rýchlo. Pravidelne som každý týždeň zhodil minimálne 2 kg. Po 7 týždňoch prvej fázy som prešiel na fázu druhú. Zaradil som vajcia, kvalitnú šunku, tuniaka, lososa a ďalšie kvalitné potraviny a aj napriek tomu mi váha ešte o 2 kilá ubudla. Teda za 8 týždňov som zhodil báječných 17 kg. Zo 105 na 88 kg.

Mirek pred a po diéte.

Túto váhu si udržiavam, som s ňou spokojný. Výrazne som zmenil svoje stravovacie návyky. Jem 5x denne a mnoho zeleniny, ktorú som predtým veľmi nejedol. Každý deň obetujem čas tomu, aby som si ju na druhý deň nachystal minimálne pol kila do práce. Prestal som piť sladené limonády. Len čistú vodu. A hlavne som začal športovať. Každý druhý deň behám a dokonca som sa v minulých dňoch zúčastnil bežeckých pretekov v Brne a hravo som za 57 minút zabehol takmer 11 km. Aj napriek môjmu začiatočnému odporu ku kokteilom, kokteily nechýbajú v mojom jedálničku ani dnes. Mnohokrát po ňom siahnem ako po rýchlej desiate alebo raňajkách, pretože zasýti a pripravený je za pár sekúnd.

Cítim sa skvelo a hlavne opäť môžem nosiť moje obľúbené oblečenie, v ktorom som predtým vyzeral ako sud. Netvrdím, že občas nezhreším nejakou dobrotou, ale pravidelnou stravou, občasnými jedlami z KetoMixu a pohybom si váhu udržiavam.
Všetkým KetoMix odporúčam, ale pozor, bez pevnej vôle to nepôjde! Všetkým držím palce!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *